Isännöitsijäseminaari ja Itä-Suomen Taloyhtiöpäivä 2025

19.11.2025 klo 11.30 Original Sokos Hotel Kimmel

Järjestämme Joensuussa Pohjois-Karjalan Isännöitsijät ry:n kanssa Isännöitsijäseminaarin ja Itä-Suomen Taloyhtiöpäivä 2025 -tapahtuman 19.11.2025 klo 11.30 - 18.15 Original Sokos Hotel Kimmelissä (Itäranta 1).

Isännöitsijöille tarkoitettu seminaari alkaa lounaalla Kimmelin ravintolassa klo 11.30. Lounaan jälkeen seuraa A-insinöörien puheenvuoro ja Isännöintiliiton vanhempi lakiasiantuntija Kristel Pynnönen Andersson kertoo Isännöinnin auktorisoinnin tulevaisuudesta ja muuta ajankohtaista isännöintialalta. Tämän jälkeen isännöitsijät ovat tervetulleita Taloyhtiöpäivään.

Taloyhtiöpäivässä kuulet Isännöinnin eettisestä neuvostosta ja ajankohtaista kiinteistöjuridiikasta ja tutustut näytteilleasettajiin. Osastollamme ovat tavattavissa Kiinteistöliiton juristi Katja Lindvall sekä neuvontainsinöörimme Kimmo Malinen. Näyttely on avoinna klo 13.30–17.15 ja näytteilleasettajaksi on ilmoittautunut tähän mennessä 21 eri palveluntarjoajaa. 

Itä-Suomen Taloyhtiöpäivä 2025: https://ita-suomi.kiinteistoliitto.fi/taloyhtiopaiva/

Tule mukaan seminaariin ja taloyhtiöpäivään hankkimaan hyödyllistä taloyhtiötietoa.

Ilmoittaudu tapahtumaan


Haku

Kirjoita hakukenttään hakusana tai sen osa. Älä käytä jokerimerkkejä. Tällöin haku etsii kaikki mahdolliset osumat, joista löytyy käyttämäsi kirjainyhdistelmä. Esimerkiksi Tupakointi tai tupak toimivat molemmat hakusanoina.